O nás

lab1

Slovgen s.r.o. – diagnostické laboratórium ponúka DNA testy zvierat. DNA analýzy realizujeme najmodernejšími molekulárno-biologickými metódami. Tieto umožňujú detekciu dedične prenosných resp. vrodených ochorení u psov, individuálnu identifikáciu a parentálne analýzy psov (DNA-profil a určenie rodičovstva), neinvazívne určenie pohlavia vtákov, individuálnu identifikáciu a určenie rodičovstva (rody Aquila a Falco), detekciu ochorení vtákov (PBFD, Avian polyomavirus a Chlamydia psittaci) a identifikáciu druhu zvierat z rôzneho biologického materiálu ako napríklad krv, ster bukálnej sliznice, krvné škvrny, pierka, kosti, mäso a pod.

lab3

Na špičkovo vybavenom pracovisku analýzy vykonávajú kvalifikovaní odborní pracovníci od roku 2001. Naše pracovisko úzko spolupracuje s Katedrou molekulárnej biológie Univerzity Komenského.

 

 

 

 

Radi by sme Vám oznámili zmenu adresy našeho laboratória. Naša nová adresa je:

Slovgen s.r.o.

Diagnostické laboratórium

ILKOVIČOVA 8

841 04 BRATISLAVA

 

Dear customers, Slovgen laboratory moved to a new location. Our new address is:


Slovgen s.r.o.Diagnostic laboratory
ILKOVICOVA 8
84104 BRATISLAVA 4
SLOVAK REPUBLIC

vedecky-park-bratislava-budova

From now on, you can submit your orders electronically, keep track of the progress and access results in our web portal. Please log into SlovgenDB with the following information.

Goto https://portaltest.slovgen.sk in your browser

 

Je možné prihlásiť sa a vytvoriť si objednávku, sledovať prijatie vzorky, proces analýzy cez náš testovací portál. Registrovať sa môžete na adrese:

https://portaltest.slovgen.sk

 

 

 

 

Dear customers, Slovgen laboratory will process only whole blood samples (1ml - 3 ml in EDTA) and buccal cytological brushes for the genetic analysis from January 2015. We do not perform the analysis from swabs from January 2015.

 

Vážený zákazníci: laboratórium Slovgen bude od Januára 2015 na genetické analýzy prijímať a spracovávať len vzorky plnej krvi (1ml-3ml v EDTA) a výter bukálnej sliznice realizovaný cytologickou kefkou. Výtery realizované vatovými tampónmi nebudú spracovávané od Januára 2015.

 

Nové ceny za určenie pohlavia a PBFD, ešte nižšie ceny v prípade plne elektronickej komunikácie alebo osobného kontaktu. Bližšie informácie tu.

 

Kontakt Česká republika (pre určenie pohlavia)

Upozornenie:

Nakoľko nemáme v Čechách zástupcu prosíme kontaktujte priamo naše laboratórium:

Faktúry budú vystavované v eurách a prepočítané na české koruny podľa aktuálneho kurzu NBS, z toho dôvodu je cena jemne pohyblivá nemala by však presiahnuť 350 českých korún. Platbu je možné realizovať v českých korunách na náš účet Raiffeisenbank Brno: 6107902001/5500.

 

NOVINKA! Určenie genetického profilu psov - Test individuálnej identifikácie psov realizovaný PCR amplifikáciou mikrosatelitov podľa panelu ISAG viac tu.

 

NOVINKA ! Teraz je možné objednať analýzu na detekciu PBFD aj z krvnej škvrny rovnako ako pri určení pohlavia. Z tej istej škvrny je možné realizovať analýzu aj PBFD aj určenie pohlavia.

 

NOVINKA ! Teraz je možné objednať analýzu na určenie pohlavia zo škrupiny.